главная страница карта сайта отправить письмо
ENG РУС УКР
Контакты

Консультации

Все вопросы и ответы

Яким чином передати набрані дані в модулі ”Costing Lite” до Центру статистики для перевірки ?

Регламент подання даних до Центру МС 1. Створити архів папки “Costing Lite” з ім’ям - "Коротка_назва_закладу - Costing Lite, дата створення.rar” наприклад: “обл ДЛ Полтава – Costing Lite, 22.10.2020.rar” 2. Увійти в свою Gmail-пошту Перейти на Google-диск Відкрити розділ «Доступні мені» Знайти папку з короткою назвою своєї лікарні («обл ДЛ Полтава») та відкрити папку “Costing Lite” 3. Завантажити в папку “Costing Lite” сформований архів модулю на 1-му етапі 4. Надіслати повідомлення на електрону пошту Центру мед.статистики за таким прикладом: Кому: medstat.ua.econ@gmail.com Тема: обл ДЛ Полтава – Costing Lite, 22.10.2020 Текст: Надсилаємо дані для проведення аналізу витрат. Контактні дані відповідального економіста: Дмитренко Людмила Вікторівна Dmitrenko@gmail.com моб.тлф. (067) 123-45-67 Більш детальна інформація представлена на вебінарів 22.10.2020 року (див. сторінку «Матеріали вебінарів»)

В Інформаційній системі проекту стоїть відмітка, що ми маємо модуль ”MC Lite” та отримали його в 17.09.2018 року. Але наразі ми цього модулю не маємо. Як нам його отримати ?

Ми рекомендуємо кожній лікарні перевірити наявність дати отримання модулю для внесення даних форм 066/о у колонці «MC Lite. Модуль передачі даних» в режимі «Моніторинг повноти даних» Інформаційно-аналітичної системи моніторингу проекту. В разі наявності відмітки про передачу Вам модулю ”MC Lite”, якого, насправді, Ви не маєте, просимо повідомляти на електронну пошту служби технічної підтримки AGHealth.TechServices@gmail.com або в ході годинних консультацій Додатково - див. відео-ролик консультації від 21.10.2020 року на сторінці сайту "Консультації"

Ми розпочали вносити дані в модуль ”Costing Lite” і виявили, що подана нами структура стаціонарних відділень була не вірною. Яка процедура виправлення нашої помилки ?

Вам необхідно зробити наступне: 1. Внести зміни у Excel-таблицю структури стаціонарних відділень та статистику стаціонарної роботи за 2018-2020 рр, затвердити її та надіслати відповідальному консультанту Центру Мед.статистики (див. Регламент, розділ 5.1, пукт 4) 2. Продовжувати роботу з модулем ”Costing Lite” по внесенню вхідних данних по відділенням, які внесені коректно 3. Після внесення змін структури стаціонарних відділень в центральну ІАС моніторингу проекту відповідна зміна автоматично відбудеться в модулі ”Costing Lite” Додатково - див. відео-ролик консультації від 21.10.2020 року на сторінці сайту "Консультації"

Ми виявили помилки у контрольних даних за 2018-2020. Яким чином їх виправити ?

Ми рекомендуємо кожній лікарні перевірити контрольні статистичні дані стаціонарної роботи за 2018-2020 роки, які на основі поданих лікарнею затверджених документів були внесені в Інформаційно-аналітичну систему моніторингу проекту. Зробити це можливо, відкривши закладку «Дані по формі №20» карточки закладу в режимі «Моніторинг повноти даних». Про виявлені неточності просимо повідомляти на електронну пошту служби технічної підтримки AGHealth.TechServices@gmail.com або в ході годинних консультацій Додатково - див. відео-ролик консультації від 21.10.2020 року на сторінці сайту "Консультації"

Як передати дані по формам 066 з модулю ”MC Lite” до системи моніторингу проекту ?

Регламент передачі даних по формам 066/o для завантаження до БД центральної ІАС моніторингу проекту описаний в «Регламенті роботи референтного закладу по проекту» (див. Web-сторінка проекту, розділ 5.1, пп.14-15 )

Яким чином можна дізнаватись про проведення вебінарів

Ми рекомендуємо щодня зранку заходити на сайт Центру мед.статистики, знайомитись із запланованими вебінарами та, при необхідності, реєструватись

На протязі року у відділеннях лікарні змінювалась кількість ліжок. Яку кількість ліжок необхідно вказувати при внесені даних у модуль "Costing Lite"?

В такому випадку необхідно вказувати середньорічну кількість ліжок по кожному стаціонарному відділенні та відділеннях інтенсивної терапії

Як ознайомитись з матеріалами вебінарів, якщо ми не змогли підключитись до ZOOM-вебінару або не мали такої можливості

Пакет системи ZOOM, яку ми маємо можливість використовувати, має обмеження щодо кількості одночасних підключень (до 100) і ми не можемо на це впливати. Тому, після кожного нашого вебінару, ближче до кінця дня, на сторінці сайту Центру мед.статистики в розділі 11 розміщуються презентація та відеозапис вебінару і Ви зможете переглянути ці матеріали у зручний для Вас час. Якщо у Вас залишаться питання - підключайтеся, будь ласка, до наших щоденних консультацій

В нашому консультаційно-діагностичному центрі є безліч кабінетів. Чи можемо ми вказувати наш КДЦ в модулі «Costing Lite” одим рядком ?

Для більш точного розподілу витрат КДЦ важливо вказувати окремим рядком, як мінімум, кожний основний підрозділ, зокрема, лабораторії, рентген, УЗД, КТ, МРТ, функціональні дослідження, тощо. Це пов’язано з тим, що вони мають великий розкид собівартості своїх досліджень

Коли треба починати вносити дані "Листків лікарських призначень" та чи нададуть для цього нам якийсь модуль?

Відповідно до «Регламенту роботи закладу за проектом» (розділ 5.1 сторінки "Тарифи на 2021" сайту), формування БД листків лікарських призначень та продуктів крові буле розпочато, орієнтовно, з початку листопада 2020 року Цей функціонал вже вмонтовано у модуль “MC Lite”

Чи треба платити за модулі, що надаються? Чи обов’язково отримувати доступ до ІАС моніторингу проекту ?

Для референтних закладів, на час виконання проекту, доступ до всіх модулів, що надаються для виконання завдань проекту, є безкоштовним. Отримання доступу до ІАС моніторингу надається виключно за бажаннями та відповідним запитом закладу (розділ 5.1 сторінки "Тарифи на 2021" сайту, пункт 4)

Як можливо змінити координатора закладу ?

Регламент заміни координатора закладу описаний в розділі « 5.4. Регламент заміни даних координатора закладу за проектом» сторінки "Тарифи на 2021" сайту

Як можна перевірити, які дані по формам 066 нашого закладу вже завантажені до ІАС проекту ?

Є декілька варіантів такої перевірки в Інформаційно-аналітичній системі моніторингу проекту (далі – ІАС проекту): Перша. В режимі «Моніторинг повноти даних» в рядку Вашого закладу по кожному з років є наступна інформація: - в блоці «Контрольні цифри» - контрольні показники по кількості пролікованих випадків та відповідно проведених ліжко-днів (за формою 20) - в блоці «Статистика» - колонка «ф066» відображає кількість карт форм 066/о, які були завантажені до БД ІАС проекту та відсоток відхилення від контрольних показників - в блоці «Статистика» - колонка «ліжко-дні», яка відображає суму всіх ліжко-днів завантажених карт форм 066 та відсоток відхилення від контрольних показників. Друга. В режимі «Проліковані хворі (ф066)» Ви маєте можливість провести більш детальний аналіз кожної із завантажених в БД ІАС проекту форм 066, зокрема, наявність помилок, які необхідно виправити у Вашій МІС та повторно завантажити Більш детально це питання розглядається в ході вебінару від 15.10.2020 року “MC Lite. Аналіз якості завантажених даних ф066/o” Регламент доступу до ІАС проекту описаний в розділі 5.1 сторінки "Тарифи на 2021" сайту

Як отримати консультацію по роботі з модулем "Costing Lite" ?

1. Консультацію з технічних питань роботи модулю «Costing Lite” Ви можете отримати в службі технічної підтримки, контакти якої наведені в розділі 12 сторінки "Тарифи на 2021" сайту 2. Он-лайн консультації з економістом проводяться щоденно в рамках «Щоденних годин консультацій за проектом» (див. анонс на сторінці "Тарифи на 2021" сайту)

Як завантажити дані форм 066/o в модуль ”MC Lite”?

Відповідно до «Регламенту роботи закладу за проектом» (розділ 5.1 сторінки "Тарифи на 2021" сайту), модуль ”MC Lite” надсилається закладу після затвердження структури стаціонарних відділень та статистики роботи за 2018-2020 рр., відповідно форми 20 (див. розділ 5.1 сайту, пункт 4). Електронний лист з інструкцією щодо інсталяції модулю ”MC Lite” буде надіслано на електронну пошту персоналу закладу, яка вказана в карточці закладу в системі ІАС моніторингу проекту (див. розділ 5.1 сайту, пункт 12). Регламент роботи по завантаженню форм 066/o до модулю ”MC Lite” для подальшої відправки в систему ІАС моніторингу проекту розміщено в розділі 5.1 сайту, пункті 13. Технічне виконання цього процесу викладено в інструкції користувача модулю ”MC Lite”

Який регламент підключення закладу до участі у проекті

Для підключення до участі у проекті необхідно: 1. Прочитати вимоги, що містяться у листі МОЗ від 13.07.2020 Запрошення закладів до участі (розділ 2 ссторінки "Тарифи на 2021" сайту) 2. При готовності до участі – виконати регламент, описаний у пункті 5.2

Як отримати доступ до системи ІАС моніторингу проекту

Отримати доступ до Інформаційно-аналітичної системи моніторингу проекту (далі - ІАС) може референтний заклад, який затвердив структуру стаціонарних відділень за 2018-2020 роки та відповідні дані за формою 20 (див. розділ 5.1 сторінки "Тарифи на 2021" сайту, пункт 4) Регламент отримання доступу персоналу закладу до ІАС описаний в розділі 5.1 сайту, пункт 5)

 

   
Нормативные документы
ВООЗ
МЗ Украины
Центр медицинской статистики
Законы Украины
Указы Президента
Постановления КМ
Консультации
Последние вопросы и ответы
Задать вопрос

Адрес Центра: 01601 г. Киев-21, ул. Грушевского, 7
тел/факс
253-74-28; тел. 253-83-34, 272-61-33, 353-11-32;
E-mail:
ukrmedstat@medstat.gov.ua

© «Центр медицинской статистики МОЗ Украины» 2009
Использование информации возможно только при условии ссылки на источник